O nas

Jest to szeroka gama ekskluzywnych produktów do pielęgnacji i ochrony wszystkich powierzchni takich jak tapicerka, felgi, szyby, tworzywa, chrom. Wszystkie produkty NCP opierają się na najwyższych standardach nanotechnologii. Nasze ceramiczne powłoki ochronne o strukturze molekularnej 3D są zbudowane z małych cząsteczek, które po nałożeniu krystalizują, łączą się ze sobą i tworzą zwartą sieć połączeń. Powłoka trwale chroni wszystkie powierzchnie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, które negatywnie wpływając na stan i wygląd.

Dlaczego Nanoformula?

Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, składa się z wykwalifikowanych ekspertów motoryzacyjnych i auto detailingowych. Od samego początku naszej działalności nasz zespół profesjonalistów cechuje ten sam niezmienny zestaw zalet: niezawodność, konsekwentnie poszerzana głęboka wiedza, mistrzowska precyzja i doskonała dbałość o każdy szczegół. Posiadamy profesjonalne centrum szkoleniowo-serwisowe w Puszczykowie pod Poznaniem. Z przyjemnością służymy fachową poradą i wsparciem technicznym. Każdy ekspert Nano Ceramic Protect® ma ogromne doświadczenie w systemach powłok ceramicznych oraz zapewnia najwyższy poziom usług w zakresie auto detailingu.

Nanoformula s.c. – producent i właściciel marki Nano Ceramic Protect® Address: Berwińskiego 3, 62-040 Puszczykowo, Polska  Email: sklep(at)nanoformula.pl Telefon: +48 618.133.456